Country

0
    0
    Your Cart
    Your cart is empty

    Asystentka Biura

    Industry

    Industry

    Industry

    Seniority

    Industry

    Methodology

    Industry

    Location

    Warsaw
    Industry

    Type of Work

    Hybrid
    Industry

    Language

    English
    Polish
    Industry

    Tech stack

    • Warsaw
    Request more details

    Dołącz do ITDS – certyfikowanej firmy przez „Great Place to Work 2022” i jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie, która dwa razy z rzędu znalazła się w rankingu Financial Times FT1000 Fastest Growing Companies in Europe!

    Lokalizacja: Warszawa

    Jako Asystent/ka Biura, będziesz miał/a wpływ na funkcjonowanie biura czyli serca całej firmy, możliwość podnoszenia swoich umiejętności oraz współpracę ze wszystkimi działami w firmie.

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa i dbanie o sprawne funkcjonowanie pracy biura
    • Przygotowywanie i obsługa spotkań
    • Wsparcie zespołu zarządzającego w jego codziennej pracy
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Rejestracja, nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów firmowych
    • Dbanie o estetykę biura
    • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych
    • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
    • Organizacja imprez firmowych i wyjazdów służbowych
    • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Nienaganna kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Dokładność, rzetelność, skrupulatność
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w stresie i szybko zmieniających się okolicznościach
    • Samodzielność i wielozadaniowość
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet Luxmed oraz kartę Multisport
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole
    • Eventy firmowe zarówno edukacyjne jak i integracyjne
    • Biuro w centrum Warszawy (budynek Skylight Złote Tarasy)
    • Narzędzia pracy

    Benefits

    Access to Healthcare
    fintech-delivery
    Access to Multisport
    Make your CV shine
    B2B or Permanent Contract
    Flexible & remote work
    Flexible hours and remote work

      We need your consent for recruitment processes for selected jobs. Please include a consent for data processing in your CV or send a statement of consent to privacy@itds.pl. You may also grant consent to future recruitment processes for similar jobs.