IT Rekruter – Warszawa, Wrocław, Kraków

06 October 2021

Rekrutuj najlepsze Talenty i wspieraj branżę finansową w cyfrowej transformacji!

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław lub Kraków z możliwością pracy zdalnej!

Jesteśmy ambitnym, zmotywowanym zespołem i szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT oraz usługi integracyjne dla branży finansowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko IT Rekruter do naszego zespołu, aby znajdować  talenty, które z powodzeniem będą realizować projekty dla naszych Klientów.

Twoje kluczowe obowiązki:

  • Budowa i utrzymanie puli wykwalifikowanych Kandydatów (zarówno profile IT jak i biznesowe)
  • Całkowite zarządzanie procesami rekrutacyjnymi end-to-end (sourcing, screening, wywiad kwalifikacyjny, ofertowanie, itd.)
  • Zarządzanie i monitorowanie potrzebami związanymi z rekrutacją
  • Publikowanie ofert na portalach branżowych
  • Uczestniczenie w eventach wewnętrznych firmy
  • Uczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii Employer Brandingowej
  • Tworzenie silnych relacji z Konsultantami i Kandydatami opartych na zaufaniu
  • Bliska i codzienna współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy

Jako idealny Kandydat masz:

  • Motywację do stania się najlepszym/ą w swojej dziedzinie!
  • Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia w rekrutacji profili IT
  • Wyższą edukację, preferencyjnie w HR
  • Świetne umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji, profesjonalne podejście
  • Umiejętność dopasowania Kandydatów do projektów
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i dopasowania zadań do zmieniających się priorytetów
  • Zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Silne dążenie do osiągania wyników
  • Proaktywne podejście, wielozadaniowość, elastyczność
  • Bardzo dobre umiejętności (werbalne i pisemne) zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Oferujemy Ci:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym i nagrody dla najlepszego Rekrutera kwartału
  • Możliwość dowiedzenia się wszystkiego o rekrutacji, produktach finansowych oraz branży IT poprzez szkolenia
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach zewnętrznych oraz eventach organizowanych przez firmę
  • Rozwój zawodowy i wsparcie Konsultantów i doświadczonych Menedżerów
  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku z przyjaznym zespołem – czujemy się ze sobą jak rodzina 🙂
  • Stabilną i wieloletnią pracę oraz możliwości awansu
  • Biuro w sercu Warszawy (budynek Skylight Złote Tarasy) i możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do pakietu medycznego i programu Multisport

#GETREADY

Chcemy Cię poznać. Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj lub wyślij nam swoje cv w języku polskim lub angielskim na maila hr@itds.pl załączając klauzulę zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

web-monitoring-ok