Project Manager / Transformacja biznesowa – Wrocław

24 November 2021

Dołącz do nas i wspieraj transformacje dużej grupy finansowej!

Lokalizacja: Wrocław z możliwością pracy zdalnej!

Jako Project Manager będziesz brał udział w projektach, które mają realny wpływ na transformacje całej grupy biznesowej.

Twoje kluczowe obowiązki:

  • Prowadzenie strategicznych projektów zgodnie z przyjętą metodyką zarządzania projektami
  • Koordynacja działań zespołu projektowego w ramach przyjętego frameworku, w tym wytyczanie i delegowanie zadań, motywowanie i udzielanie wsparcia merytorycznego Sponsorom i członkom zespołu projektowego
  • Zapewnienie dostarczania i odbioru produktów projektu z zachowaniem planowanego budżetu, zakresu i harmonogramu
  • Raportowanie oraz zapewnienie informacji zarządczej w zakresie realizowanych projektów
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca i wsparcie Product Ownera

Jako idealny Kandydat masz:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów z różnych obszarów biznesowych organizacji (posiadanie certyfikatu CSM,. PMP, Agile PM, IPMA będzie dużym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomości zwinnych metod zarządzania projektami;
  • Znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi/bankowymi/ubezpieczeniowymi
  • Silnej orientacji biznesowej, umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • Znajomości narzędzi wspierających prowadzenie projektów
  • Samodzielności i wysokiego poziomu orientacji na rezultat
  • Otwartości na nowe kierunki działania, inspirowania innych do podobnej postawy
  • Sprawności w komunikowaniu się, umiejętności budowania relacji i autorytetu w codziennych kontaktach
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodne, codzienne kontakty biznesowe

Oferujemy:

Konsultanci biznesowi ITDS są zaangażowani w wiele różnorodnych, innowacyjnych i profesjonalnych projektów informatycznych dla międzynarodowych firm z branży finansowej w Europie. Oferujemy środowisko dla ludzi profesjonalnych, ambitnych oraz zmotywowanych oraz:

  • Stabilną i wieloletnią współpracę na bardzo dobrych warunkach
  • Pracę nad najbardziej strategicznymi projektami na rynku
  • Rozwój zawodowy w najlepszy i najszybszy możliwy sposób dostarczając strategiczne projekty dla różnych klientów ITDS na przestrzeni lat
  • Wydarzenia towarzyskie, szkolenia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu medycznego oraz Programu Multisport
  • Elastyczną i zdalną pracę

#GETREADY

Chcemy Cię poznać. Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj lub wyślij nam swoje cv w języku polskim lub angielskim na maila hr@itds.pl załączając klauzulę zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Internal number #1943

web-monitoring-ok