Tester Manualny

  • Remote
  • English
  • Banking
  • Regular
  • Agile/Scrum
Dodaj do koszyka POLEĆ KANDYDATA

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie w zaawansowanych projektach IT!

Lokalizacja: Wrocław / Warszawa / Poznań –  z możliwością pracy zdalnej w 100%!

Jako Tester Manualny będziesz pracować dla naszego klienta, wiodącej instytucji finansowej, w projekcie związanym z rozwojem kanałów Omnichannel. Główne zadania obejmują przeprowadzanie testów manualnych w aplikacjach webowych i mobilnych, z naciskiem na zapewnienie zgodności z wytycznymi WCAG. Praca wiąże się również z obsługą narzędzi do testowania dostępności, takich jak VoiceOver, TalkBack i NVDA, aby zapewnić najwyższą jakość produktów oraz ich dostępność dla wszystkich użytkowników.

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie manualnych testów w aplikacjach webowych i mobilnych
  • Projektowanie i implementacja scenariuszy testowych zgodnych z wymaganiami projektu
  • Testowanie aplikacji pod kątem zgodności z wytycznymi WCAG
  • Współpraca z zespołem zgodnie z metodyką Agile/SCRUM
  • Wykorzystanie narzędzi VoiceOver, TalkBack i NVDA do testów dostępności
  • Tworzenie raportów z wyników testów oraz ich komunikacja do zespołu
  • Zapewnianie, że aplikacje spełniają standardy jakościowe i funkcjonalne
  • Identyfikowanie i raportowanie błędów w aplikacjach
  • Ocena użyteczności i dostępności aplikacji
  • Współpraca z programistami i analitykami w celu poprawy jakości aplikacji

Idealny kandydat posiada:

  • 2-5 lat doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Znajomość standardów WCAG i technik testowania dostępności
  • Umiejętność pracy zespołowej w środowisku Agile/SCRUM
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych
  • Znajomość narzędzi takich jak VoiceOver, TalkBack, NVDA
  • Umiejętność projektowania i implementowania scenariuszy testowych
  • Znajomość technik testowania akceptacyjnego i praktyczne doświadczenie w ich stosowaniu
  • Umiejętność analizy wyników testów i dostarczania precyzyjnych raportów
  • Zdolność do rozwiązywania problemów oraz dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i efektywną współpracę w dynamicznym środowisku

#GETREADY  to meet with us!

We would like to meet you. If you are interested please apply and attach your CV in English or Polish, including a statement that you agree to our processing and storing of your personal data. You can always also apply by sending us an email at recruitment@itds.pl.

Internal number #6003

Benefits

Access to +100 projects
Access to Healthcare
fintech-delivery
Access to Multisport
Training platforms
Access to Pluralsight
Make your CV shine
B2B or Permanent Contract
Flexible & remote work
Flexible hours and remote work

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od ITDS Polska na podany adres e-mail Potrzebujemy Twojej zgody na procesy rekrutacyjne na wybrane stanowiska. Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych lub przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na adres privacy@itds.pl. Możesz również wyrazić zgodę na przyszłe procesy rekrutacyjne na podobne stanowiska.