client-banner

#BUILDFUTUREWITHUS

Poznaj nasze usługi i wybierz najlepszą dla Twojej firmyy

Outsourcing Inżynierów IT

ITDS ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu talentów z rynku IT. Oferowany przez nas outsourcing specjalistów to przede wszystkim oszczędność czasu i redukcja kosztów, jak również większe szanse na powodzenie projektu.

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Rozwój produktu

Wdrażamy i rozwijamy na życzenie klienta innowacyjne systemy z wykorzystaniem nowych technologii, takich jak Blockchain/IoT/AI.

Dowiedz się więcej

Integracja oprogramowania

Integracja systemów IT przeprowadzona przez zespół zarekomendowanych przez nas specjalistów przebiega sprawnie profesjonalnie. Naszymi partnerami są dostawcy najbardziej renomowanego oprogramowania, m.in. z sektora finansowego jak: Murex, Colibra czy Temenos.

Dowiedz się więcej

Nearshoring

Pomagamy znaleźć najlepszych inżynierów IT naszym klientom z innych państw europejskich.

Dowiedz się więcej

Offshoring

Jesteśmy również gotowi sprostać i przekroczyć oczekiwania klientów z bardziej odległych krajów, także za Oceanem.

Dowiedz się więcej

Zaufali nam:

#CASESTUDIES

Przeczytaj o projektach, które już zrealizowaliśmy

Case study: Najlepsza bankowa aplikacja na rynku zbudowana i rozwijana przez zespół inżynierów ITDS

Case study: Najlepsza bankowa aplikacja na rynku zbudowana i rozwijana przez zespół inżynierów ITDS

W obecnych czasach wyraźnej dominacji smartfonów i usług oferowanych online, bankowość mobilna to nieodzowny element życia każdego z nas. Dla banków oznacza obniżenie kosztów operacyjnych przy jednoczesnym utrzymaniu satysfakcji klienta.

Czytaj więcej
ITDS Case Study

Jak w 4 tygodnie zbudowaliśmy zespoły projektowe dla globalnego lidera farmaceutycznego?

Nasze sukcesy lubimy podpierać konkretnymi przykładami. Wiemy, że nasi obecni i przyszli klienci oczekują od nas konkretnej wizji przebiegu projektu, z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych warunków.

Czytaj więcej

ITDS wspiera jeden z największych globalnych banków przy rozwoju obszaru IAM

Jedną z zalet outsourcingu inżynierów IT z ITDS jest możliwość pozyskania specjalistów różnorodnych, często wyspecjalizowanych w mało popularnych i niszowych technologiach. W swoim portfolio posiadamy między innymi doświadczenie we współpracy i rozwoju obszaru Identity and Access Managementu (IAM) – do projektu udało nam się pozyskać siedmiu wysoce wykwalifikowanych ekspertów IT w zaledwie dwa tygodnie.

Read More
ITDS oczami klientów

“Polecam wybór ITDS jako partnera outsourcingu IT. Współpracujemy z ITDS od dwóch lat, w tym czasie przeprowadziliśmy kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych i zatrudniliśmy kilkunastu konsultantów. ITDS wykazało się profesjonalnym podejściem, sprawnym działaniem i dostarczaniem doświadczonych konsultantów. Partnerskie podejście to z pewnością sposób działania, którym ITDS kieruje się przy współpracy z Klientem.”

Maciej Stelmachowski

Senior Merchant, Vodeno

Napisz do nas

  • itds-clients info@itds.pl
  • itds-clients +48 694 564 593
  • itds-clients SKYLIGHT BUILDING
    ZŁOTA 59
    00-120 Warsaw

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od ITDS Polska na podany adres e-mail ITDS Polska sp.z.o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności