Dlaczego ITDS?

#makeITbetter - to hasło przewodnie ITDS. Naszą misją jest zapewnienie zespołowi najlepszych warunków rozwoju, a klientom - profesjonalnego wsparcia przy pozyskiwaniu wyspecjalizowanych talentów IT do pracy nad ich projektami. Jesteśmy dumni z atmosfery, która panuje w naszej firmie - opartej na wzajemnym szacunku, tolerancji i poczucia satysfakcji ze współpracy. Wyróżnia nas:

 • boost Dostęp do najlepszych talentów IT na rynku
 • boost Eksperckie doświadczenie w licznych branżach 
 • boost Indywidualne podejście do wymagań klienta
 • boost Tworzenie dopasowanych ścieżek kariery dla członków naszego zespołu
 • boost Wieloletnie doświadczenie podparte prestiżowymi wyróżnieniami
People Work

Charles Gamba

CEO

BUILD FUTURE WITH US AND #MAKEITBETTER!

Świadczymy usługi na dwóch płaszczyznach

services
clients

Rozwiązanie dla biznesu

ITDS jest liderem w Outsourcingu inżynierów IT, gwarantującym swoim klientom dostęp do wykwalifikowanych specjalistów oraz kompleksowe wsparcie, które pomaga im sprawnie osiągać wyznaczone cele biznesowe szybciej, sprawniej i bardziej efektywnie.

Outsourcing inżynierów IT

 • IT contracting
 • Nearshoring
 • Offshoring
 • Integracja systemów
 • Rozwój produktu
services
clients

Szansa na rozwój kariery w IT

Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku, pracując przy ambitnych projektach dla topowych marek, ITDS to miejsce dla Ciebie! Nasza firma ceni sobie atmosferę opartą na wzajemnym wsparciu, szacunku i tolerancji, co przekłada się na świetne relacje z naszymi klientami.

Praca w ITDS to:

 • Skrócona ścieżka do wymarzonej kariery
 • Elastyczne warunki zatrudnienia
 • Praca z najnowszymi technologiami
 • Indywidualny plan rozwoju
 • Wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności i kompetencji

Zaufali nam:

#TEAMWORK

Co ludzie mówią o ITDS

“Polecam wybór ITDS jako partnera outsourcingu IT. Współpracujemy z ITDS od dwóch lat, w tym czasie przeprowadziliśmy kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych i zatrudniliśmy kilkunastu konsultantów. ITDS wykazało się profesjonalnym podejściem, sprawnym działaniem i dostarczaniem doświadczonych konsultantów. Partnerskie podejście to z pewnością sposób działania, którym ITDS kieruje się przy współpracy z Klientem.”

Maciej Stelmachowski

Starszy Kupiec, Vodeno

"Po 6 latach pracy w ITDS mogę śmiało powiedzieć, że to świetne miejsce do pracy! Istnieje ogromna różnorodność projektów, a ludzie są po prostu niesamowici. Co najważniejsze, ITDS ukierunkowuje Twoją karierę ku sukcesowi i jest miejscem, w którym wartościowe i pozytywne relacje sprawiają, że praca w ITDS jest przyjemnością."

Bartosz Leszczynski

Associate Manager

"ITDS jestem związany praktycznie od początku istnienia firmy. Każdego dnia czuję, że wciąż wzrastam zawodowo i rozwijam swoje umiejętności. Bardzo cenię też komunikację, która jest sprawna, pełna sympatii i profesjonalizmu. Firma zapewnia wiele wspólnych spotkań integracyjnych i imprez. To idealne miejsce dla specjalistów, którzy mierzą wysoko, ale równocześnie cenią dobrą atmosferę."

Daniel Komarynskyi

Associate Manager

"Na współpracę z ITDS zdecydowałem się po wielu pozytywnych opiniach wśród znajomych z branży IT, rozmaitości projektów w portfolio firmy oraz szybkości rozwoju na rynku. Pełen profesjonalizm, sprawna komunikacja i poczucie wsparcia, przy jednoczesnym poszanowaniu wolności działania i różnorodności, towarzyszy mi od początku procesu rekrutacyjnego, po dzień dzisiejszy. Cieszę się, że mogę być częścią zespołu ITDS i dostarczać nowe rozwiązania IT dla Naszych klientów, zgodnie z dewizą #makeITbetter"

Krzysztof Jóźwiak

Business Analyst

6000 PLN za Twoją rekomendację!

Poznaj nasz Program Poleceń Kandydatów

Pomóż swoim znajomym w znalezieniu wymarzonego stanowiska i skróć ich ścieżkę do fantastycznej kariery, a z przyjemnością Cię wynagrodzimy!

#ITDSCONTENT
Bądź na bieżąco z ITDS
Zobacz wszystkie artykuły >
ITDS w magazynie „Personel i Zarządzanie” o kompetencjach miękkich specjalistów IT

Mat. prasowe

ITDS w magazynie „Personel i Zarządzanie” o kompetencjach miękkich specjalistów IT

Czy sama wiedza techniczna gwarantuje sukces na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko IT? ...

ITDS

19 Jul 2024 . 5 min read

ITDS Polska w rankingu Computerworld Polska Top 200

Mat. prasowe

ITDS Polska w rankingu Computerworld Polska Top 200

Na rynku pojawił się najnowszy raport Computerworld Polska Top 200, a w ...

ITDS

01 Jul 2024 . 5 min read

Skontaktuj się z nami

 • itds-clients info@itds.pl
 • itds-clients +48 694 564 593
 • itds-clients

  SKYLIGHT BUILDING
  ZŁOTA 59
  00-120 WARSZAWA

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od ITDS Polska na podany adres e-mail ITDS Polska sp.z.o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności