Awans Joanny Modrak-Grabowskiej na stanowisko Finance Director

30 01
2023

Awans Joanny Modrak-Grabowskiej na stanowisko Finance Director

logo-kwadrat-2-2-2 Author: ITDS

Miło nam poinformować o awansie Joanny Modrak-Grabowskiej na stanowisko Finance Director.

Joanna rozpoczęła współpracę z ITDS w październiku 2019 r. na nowo utworzonym stanowisku Finance Manager. Jej zadaniem była odpowiedź na wszystkie bieżące potrzeby w zakresie obsługi procesów finansowych, jak również zbudowanie od podstaw i ustabilizowanie Zespołu Finansów, oraz wszystkich procesów w Departamencie Finansów w Polsce – w oparciu o posiadaną wiedzę, doświadczenie i regulacje prawne, a także w oparciu o transfer wiedzy i ścisłą współpracę z biurem ITDS w Holandii.

Joanna bardzo szybko udowodniła swoją skuteczność i profesjonalizm w realizacji powierzonych zadań, co już w czerwcu 2021 r. skutkowało awansem na stanowisko Associate Finance Director, natomiast od września 2021 r. do zakresu jej odpowiedzialności doszły zadania związane z budowaniem od podstaw i nadzorowaniem obszaru finansów w nowo utworzonym oddziale ITDS w Portugalii.

Obecnie jako Finance Director na Polskę i Portugalię Joanna odpowiada za dalszy rozwój Departamentu Finansów i konsolidację procesów finansowych. Jej priorytetem jest innowacyjne i zwinne podejście do pracy Zespołu Finansów – której nadrzędnym celem jest zapewnienie transparentności nie tylko dla udziałowców firmy, ale także wsparcie i promowanie budowania organizacji opartej na ogólnie dostępnych i zrozumiałych danych, a co za tym idzie, zapewnienia optymalizacji w kluczowych procesach decyzyjnych na każdym szczeblu organizacji.

Jak sama mówi o swojej pracy: „Praca w ITDS to dla mnie wciąż ciekawa podróż, podczas której mogę konfrontować doświadczenia nabyte w dużych, międzynarodowych i wysoko-ustrukturyzowanych korporacjach z niezwykle dynamicznym i wyzwaniowym środowiskiem, w którym liczy się umiejętność obserwacji i rozumienia biznesu, a co za tym idzie – wysoka decyzyjność i umiejętność elastycznego reagowania na jego potrzeby. Poza tym ITDS to ludzie – ludzie ambitni, odważni w swojej wizji biznesowej i podobnie ja ja – lubiący i nie bojący się wyzwań. Praca z takim zespołem to przyjemność.”

Asiu – dziękujemy za Twoją efektywną pracę, ogromne zaangażowanie i wyróżniający Cię profesjonalizm, z jakim wypełniasz swoje codzienne obowiązki i prowadzisz Zespół Finansów w Polsce i Portugalii. Gratulujemy zasłużonego awansu i życzymy Ci dalszych sukcesów!