Awanse w ITDS

14 10
2022

Awanse w ITDS

group-767-2 Author: ITDS

Z dumą informujemy, że w ostatnich dniach aż trzech naszych pracowników – Magdalena Suszek, Mateusz Wajs oraz Justyna Werecka-Panter – awansowało z pozycji Recruitment Team Lead na pozycję Recruitment Manager.

Jaka jest historia ich pracy w ITDS?

Magdalena Suszek

Magdalena nie miała łatwego startu w ITDS, ponieważ dołączyła do nas wraz z początkiem pandemii (dokładnie 2 lata i 7 miesięcy temu). Wiązało się to z wieloma wyzwaniami, z którymi doskonale sobie poradziła. Na początku została zatrudniona na stanowisko Senior IT Recruiter, głównie na rynek warszawski. Mimo niepewności na rynku, już w pierwszych miesiącach udało jej się zatrudnić wielu kandydatów na terenie całej Polski m.in. dzięki pracy zdalnej, która stała się wtedy bardziej popularna. Po niecałym roku awansowała na Team Leadera/Kierowniczkę Zespołu Rekrutacji, zarządzając jednym, a następnie dwoma Rekruterami IT, jednocześnie cały czas aktywnie rekrutując kandydatów.

W 2021 roku Magdalena została Rekruterem Roku i zatrudniła największą ilość konsultantów w firmie – 36 osób. Dzięki jej doskonałym wynikom, jak również wynikom prowadzonego przez nią zespołu, awansuje teraz na stanowisko Recruitment Manager. W planach ma rozbudowanie zespołu i zadbanie o to, by osiągał równie wysokie wyniki.

Mateusz Wajs

Mateusz dołączył do ITDS 6 miesięcy temu. Posiada około 10 lat doświadczenia w rekrutacji ekspertów IT i finansowych, nabywając je w firmach IT i dużych agencjach rekrutacyjnych. Jako Recruitment Manager w ITDS odpowiada obecnie za zarządzanie dwu-osobowym zespołem (w skład kórego wchodzi Rekruter i  Researcher).

W przyszłości zamierza rozwijać tę grupę i kontynuować pozyskiwanie najlepszych talentów IT na rynku.

Justyna Werecka-Panter

Justyna przez ostatni rok pracy w ITDS zbudowała trzy-osobowy zespół i dostarczyła firmie 27 nowych konsultantów o szerokim zakresie specjalizacji.

Justyna jest silnym graczem zespołowym, kładącym duży nacisk na jakość swojej pracy. Ma świetne umiejętności przywódcze i komunikacyjne. Jej pozytywne nastawienie i profesjonalizm robią wrażenie na kandydatach!

Justyna skupia się teraz na rozwijaniu obecnego zespołu i powiększeniu go do pięciu osób, a także dostarczeniu do ITDS kolejnych najwyższej klasy inżynierów IT. A to dopiero początek!

Magda, Mateusz, Justyna – dziękujemy Wam za to, co robicie na co dzień i gratulujemy zasłużonych awansów. W pełni doceniamy Wasze zaangażowanie i życzymy Wam dalszych sukcesów!