Charles Gamba w wywiadzie dla SME Banking Club

22 11
2022

Charles Gamba w wywiadzie dla SME Banking Club

group-767-2 Author: ITDS

CEO i założyciel ITDS Polska, Charles Gamba, udzielił niedawno wywiadu dla SME Banking Club – międzynarodowej platformy do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz inspiracji dla klientów MŚP.

W rozmowie z Oleną Gryniuk Charles wyjaśnił, dlaczego Outsourcing Inżynierów IT zyskał w ostatnich latach tak bardzo na popularności i jakie korzyści za sobą niesie. Charles opowiedział również o tym, z jakimi wyzwaniami mierzy się obecnie rynek IT w Polsce i w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jak Outsourcing Inżynierów IT może na te wyzwania odpowiadać.

Charles dyskutował również o tym, jak wybrać najlepszego dostawcę usług w zakresie Outsourcingu Inżynierów IT, a także o swojej drodze do założenia ITDS, o sukcesach firmy na przestrzeni ostatnich 6 lat i o dalszych planach jej rozwoju.

Cały wywiad w wersji angielskiej znajduje się pod linkiem: https://smebanking.club/sme-banking-conversations-charles-gamba-itds-poland/

Natomiast w wersji polskiej przeczytać go można na stronie Magazynu Rekruter: https://www.magazynrekruter.pl/rekruter-x-sme-banking-conversations-charles-gamba-itds-polska/

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem!