Nowe awanse w ITDS

01 02
2024

Nowe awanse w ITDS

Author: ITDS

Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne awanse w naszej firmie!

Carla Fernandes da Fonseca została awansowana na stanowisko Senior Finance Manager w ITDS Portugal. To wyjątkowe osiągnięcie jest wynikiem jej ciężkiej pracy i dążenia do samorozwoju.  Jesteśmy pewni, że Carla to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Joanna Mozyrko objęła stanowisko Marketing Director w ITDS Polska. To ogromna kreatywność i motywacja do działania doprowadziły ją na sam szczyt! Z przyjemnością będziemy obserwować, jak Dział Marketingu będzie się rozwijać pod jej skrzydłami.

Chcielibyśmy również pogratulować Martynie Florczak awansu na stanowisko Associate IT Recruiter. Niesamowicie cenimy jej sumienność i proaktywne podejście! Bez wątpienia przyczyni się do kolejnych sukcesów Zespołu Rekrutacyjnego.

Awanse nie ominęły także Działu HR! Arkadiusz Czyżowski od teraz kontynuuje pracę w ITDS jako Senior HR Manager. To efekt jego zaangażowania oraz nieustającej troski o rozwój zespołu.

Małgorzata Kurant z kolei objęła – równie zasłużenie – stanowisko Junior HR Operations Specialist. Nie możemy nie wspomnieć o jej ciężkiej pracy i optymizmie, którym zaraża cały zespół!

Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm Arka i Gosi szybko zaowocuje!

Gratulacje kierujemy także do Macieja Kowalewskiego – od teraz pełniącego rolę Sales Associate. Dziękujemy za dzielenie się swoją wiedzą i niezwykle płynną współpracę. Życzymy kolejnych sukcesów!

Z przyjemnością ogłaszamy też awans Natalii Szwedo na stanowisko Senior Recruiter. Jej poświęcenie to niesamowita wartość dodana dla całego zespołu. Wiemy, że świetnie poradzi sobie w nowej roli!

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!