Anna Szczerbak awansowana na stanowisko Chief Sales Officer

20 06
2023

Anna Szczerbak awansowana na stanowisko Chief Sales Officer

Author: ITDS

Anna Szczerbak awansowana na stanowisko Chief Sales Officer

Z radością informujemy, że Anna Szczerbak awansowała ze stanowiska Executive Director na stanowisko Chief Sales Officer!

Anna jest nieocenionym członkiem ITDS już od ponad 6 lat, a jej zdolności przywódcze i prawdziwe zaangażowanie przyczyniły się do znacznego sukcesu naszej firmy. Mamy pewność, że jej olbrzymie doświadczenie w sprzedaży pomoże ITDS osiągnąć kolejne ambitne cele.

Wspierając strategię dalszego rozwoju ITDS, Anna obejmie kluczową pozycję w zarządzaniu Działem Sprzedaży i Rozwoju Biznesu. Jej strategiczne myślenie i pasja do sprzedaży czynią ją idealną kandydatką do objęcia tej roli.

Jestem podekscytowana podjęciem nowego wyzwania i wizją poprowadzenia Zespołu Sprzedaży na jeszcze wyższe szczyty. Osobiście obserwuję poświęcenia i ciężką pracę każdego z jego członków i jestem pewna, że razem będziemy zmierzać w coraz lepszym kierunku, znajdować nowe możliwości i dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Cieszę się, że mogę kontynuować podróż, która wesprze dalszy rozwój naszej firmy, w myśl zasady #makeITbetter. Nie mogę się doczekać tego, co przyniosą kolejne lata.

Gratulujemy kolejnego i zasłużonego kroku w karierze!

Zostań naszym Klientem