Kolejne awanse w ITDS!

21 06
2023

Kolejne awanse w ITDS!

Author: ITDS

Zawsze cieszymy się, gdy nasi pracownicy rozwijają się zawodowo, dlatego z ogromną dumą ogłaszamy dwa kolejne awanse w ITDS – Dominiki Jakubaszek, która obejmuje stanowisko Business Manager oraz Aleksandry Mejer, która rozpoczyna pracę na stanowisku Recruitment Team Lead.

Dominika Jakubaszek

 

Przygoda Dominiki z ITDS rozpoczęła się w styczniu 2022 roku, kiedy dołączyła do firmy jako Sales Associate. Dominika stała się niezastąpionym członkiem naszego warszawskiego zespołu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, a jej imponująca etyka pracy i ambicja pozwoliły jej nawiązywać profesjonalne i długotrwałe relacje z wieloma klientami ITDS. Umiejętnie prowadziła także wiele procesów rekrutacyjnych, pozyskując inżynierów IT do szeregu różnych ról.

Na stanowisku  Business Managera Dominika będzie miała większą niezależność  oraz odpowiedzialność za jeszcze bardziej rozbudowany zespół. Mamy pełne zaufanie do jej umiejętności przywódczych i wierzymy, że idealnie poradzi sobie w nowej roli!

Aleksandra Mejer

Aleksandra jest cennym członkiem zespołu ITDS od prawie trzech lat. Karierę w ITDS rozpoczęła w 2020 roku jako Junior Recruiter, będąc odpowiedzialną przede wszystkim za rekrutację kandydatów na stanowiska Mobile i Java Developers. Przez cały ten czas konsekwentnie wykazywała niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm.

Ze względu na jej imponujące osiągnięcia, rok później Aleksandra awansowała na stanowisko IT Recruiter, gdzie udało jej się skutecznie pozyskać wielu kandydatów na stanowiska Data Engineer.

Aktualnie, jako Recruitment Team Lead, Aleksandra będzie odpowiedzialna za zarządzanie swoim własnym zespołem. Mamy pełne przekonanie, że również w tej roli odniesie ogromny sukces!

Dominiko i Olu, gratulujemy Wam zasłużonych awansów! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć zawodowych i wdzięczni za Wasze zaangażowanie w rozwój ITDS!