ITDS na liście Najlepszych Miejsc Pracy™

26 05
2023

ITDS na liście Najlepszych Miejsc Pracy™

logo-kwadrat-2-2-2 Author: ITDS

Z radością informujemy, że w tegorocznej, piętnastej już, edycji konkursu organizowanego w Polsce przez Great Place To Work® ITDS znalazło się w aż dwóch prestiżowych zestawieniach oraz zdobyło wyjątkowe wyróżnienie! A wszystko dzięki naszemu wspaniałemu Zespołowi!

Na liście Najlepszych Miejsc Pracy™ Polska 2023 uplasowało się 45 laureatów. Należą do nich firmy, których pracownicy w anonimowych ankietach ocenili swojego pracodawcę najlepiej. W tej edycji do badania zgłosiła się rekordowa liczba uczestników – aż 180 przedsiębiorstw.

ITDS zostało uznane za jedno z najlepszych miejsc pracy dla Milenialsów (4. miejsce) oraz jedną z najlepszych firm zatrudniającą do 500 pracowników (12. miejsce)! Dodatkowo, UN Global Compact Network Poland, partner strategiczny konkursu, przyznał kolejnym 15 laureatom, w tym również ITDS, tytuł Rzecznika Standardu Etyki. Znalazły się w tym gronie spółki spełniające Standardy Programu Etycznego, dokumentu opracowanego w 2015 r. przez Global Compact Network Poland w oparciu o wytyczne ONZ.

Pełną listę zwycięzców można znaleźć tutaj.

Rok 2023 jest dla nas wyjątkowo obfity w nagrody i wyróżnienia, co motywuje nas do dalszego rozwoju. Wyróżnienie Great Place To Work® jest dla nas jednak o tyle ważne, że zostało przyznane na podstawie oceny naszego zespołu, a to jego komfort pracy jest dla nas priorytetem! Dziękujemy Wam za zaufanie i niesamowity wkład w sukces ITDS!

Dołącz do nas