ITDS Polska po raz trzeci w rankingu FT1000!

06 03
2023

ITDS Polska po raz trzeci w rankingu FT1000!

group-767-2 Author: ITDS

ITDS Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie – tak właśnie po raz trzeci z rzędu ogłosił Financial Times ? To wyróżnienie jest dla nas świadectwem stałego rozwoju naszej firmy i zaangażowania w dostarczaniu naszym klientom usług na najwyższym poziomie. To ogromna radość móc podzielić się tą wiadomością z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i całym zespołem.

Coroczny ranking Financial Times 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT1000) to wyjątkowo prestiżowa i pożądana na rynku nagroda dedykowana tym, którzy nie boją się podejmować ryzyka. Rynek należy do odważnych – do tych, którzy za jedną z najważniejszych wartości uznają ambicję, szukają nowych rozwiązań, narzędzi oraz dbają o komunikację wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Tegoroczna edycja wyróżniła przede wszystkim firmy, które rozwijały się pomimo globalnych wyzwań politycznych i ekonomicznych.

Pełna lista firm nagrodzonych w 2023 roku znajduje się tutaj: https://www.ft.com/ft1000-2023

Ponieważ firma stale poszerza swój zasięg i możliwości, wierzymy, że nadal będziemy kroczyć ścieżką sukcesu. Cieszymy się, że nasze działanie i nasza wizja rozwoju zostały ponownie docenione.