ITDS wspiera jeden z największych globalnych banków przy rozwoju obszaru IAM 

17 10
2023

ITDS wspiera jeden z największych globalnych banków przy rozwoju obszaru IAM 

logo-kwadrat-2-2-2 Author: ITDS

Jedną z zalet outsourcingu inżynierów IT z ITDS jest możliwość pozyskania specjalistów różnorodnych, często wyspecjalizowanych w mało popularnych i niszowych technologiach. W swoim portfolio posiadamy między innymi doświadczenie we współpracy i  rozwoju obszaru  Identity and Access Managementu (IAM) – do projektu udało nam się pozyskać siedmiu wysoce wykwalifikowanych ekspertów IT w zaledwie dwa tygodnie.

 

Nasz Klient to jedna z największych instytucji bankowych i finansowych na świecie, która posiada swoje siedziby na sześciu kontynentach w ponad sześćdziesięciu państwach, w tym również w Polsce. Podczas migracji projektu z Wielkiej Brytanii pojawiła się potrzeba utworzenia zespołu liderów technologicznych, odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań IAM.

IAM, nazywany także zamiennie IdM, nadaje możliwość automatycznego pobierania i zarządzania danymi użytkowników z różnych zintegrowanych systemów zewnętrznych. Informacje te muszą być oczywiście objęte jak najlepszymi zabezpieczeniami. Specjaliści IT zajmujący się procesem migracji powinni znać rozwiązania IAM w niemalże doskonałym stopniu. Choć technologia ta z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna, na rynku nadal brakuje inżynierów IT specjalizujących się w niej. Dlatego też skompletowanie zespołu może stanowić dla firm ogromne wyzwanie.

Rekruterom ITDS udało się sukcesywnie nawiązać współpracę z ekspertami na stanowiska: IAM Database Technical Lead, IAM Unix Technical Lead, IAM AWS Technical Lead, IAM Microsoft Azure Technical Lead, IAM GCP Technical Lead, IAM Security Network Technical Lead oraz IAM Technical Lead General. Kandydaci na tak wysoce sprecyzowane i mało popularne role przeszli pomyślnie proces rekrutacyjny w niecałe dwa tygodnie. 

To kolejna niezaprzeczalna zaleta outsourcingu specjalistów IT z ITDS – pomimo ogromnego wyzwania, jakim jest skompletowanie zespołu specjalistów niszowej technologii, nasi rekruterzy poradzili sobie z zadaniem w błyskawicznym czasie, zapewniając naszemu Klientowi doświadczonych inżynierów wszystkich najważniejszych rozwiązań IAM. 

Zostań naszym Klientem