ITDS wśród najlepszych pracodawców w Polsce!

27 04
2023

ITDS wśród najlepszych pracodawców w Polsce!

logo-kwadrat-2-2-2 Author: ITDS

2023 nie przestaje być dla nas rokiem pełnym sukcesów i wyróżnień. Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że ITDS zdobyło kolejny zaszczytny tytuł, tym razem jednego z najlepszych pracodawców w Polsce w rankingu magazynu Forbes – Poland’s Best Employers!

Organizatorzy wyróżniają najbardziej przyjazne pracownikom firmy na podstawie ponad 20 tysięcy anonimowych ankiet. Badanie uwzględnia realne odczucia pracowników, dzięki czemu wyniki są w pełni obiektywne. W rankingu, powstałym przy pomocy ośrodka Statista, znajduje się 300 obecnych w Polsce spółek. Pod uwagę brane są takie kryteria jak komfort pracy, elastyczność, benefity czy zarobki.

Cieszymy się, że w oczach naszych pracowników jesteśmy miejscem godnym polecenia, w którym mogą się rozwijać zawodowo, równocześnie realizując swoje pasje i integrując się z resztą zespołu. Silne marki budują właśnie ludzie i wierzymy, że to oni są naszą najlepszą inwestycją. Dziękujemy za dostrzeżenie naszych starań i zapowiadamy, że to nie koniec działań na rzecz tak świetnej społeczności ITDS, jaką razem tworzymy!

Pełną listę laureatów nagrody Poland’s Best Employers 2023 można zobaczyć tutaj.

Dołącz do nas