ITDS Polska upamiętnia Dzień Ziemi!

21 04
2023

ITDS Polska upamiętnia Dzień Ziemi!

logo-kwadrat-2-2-2 Author: ITDS

Jako firma działająca w sektorze IT, jesteśmy świadomi znaczącego wpływu nowych technologii na środowisko. Uważamy zatem, że naszym obowiązkiem jest wprowadzania praktyk przyjaznych dla środowiska. Nasza planeta wymaga ciągłej uwagi i troski przez cały rok, ale globalne święta takie jak Dzień Ziemi, obchodzony 22 kwietnia, stanowią dobrą okazję do podniesienia świadomości ekologicznej. Zawsze chętnie bierzemy udział w takich wydarzeniach i uznajemy znaczenie takich specjalnych dni.

W naszym biurze w Warszawie podjęliśmy kilka inicjatyw wpisujących się w ten dzień. Aby wesprzeć wysiłki na rzecz ochrony środowiska na większą skalę, zdecydowaliśmy się pomóc fundacji Las Na Zawsze, przyczyniając się do sadzenia nowych drzew w całej Polsce.

Dodatkowo, naszym pracownikom udostępniliśmy specjalnie przygotowaną listę działań przyjaznych dla środowiska, które mogą od razu wprowadzić w życie.

Jako że rozumiemy, jak ważną rolę odgrywają pszczoły, rozdaliśmy naszym pracownikom nasiona kwiatów, które mogą posadzić w ogrodach lub doniczkach, zapewniając źródło pożywienia dla tych cennych dla ekosystemu owadów.

Jesteśmy niezmiernie dumni z niezłomnego zaangażowania naszego zespołu w ochronę środowiska i wkład w zieloną rewolucję. Zachęcamy wszystkich do podążania tą samą drogą!