Wsparcie techniczne dla międzynarodowej grupy bankowej

15 04
2024

Wsparcie techniczne dla międzynarodowej grupy bankowej

Author: Daniel Komarynskyi

Daniel Komarynskyi – doświadczony Senior Business Analyst z ponad 8-letnim obszernym doświadczeniem w branżach motoryzacyjnej i bankowej. Posiada udokumentowane osiągnięcia w skutecznym kierowaniu i finalizacji licznych międzynarodowych projektów w Europie, w tym w Holandii, Hiszpanii, Portugalii i Niemczech. Jego ekspertyza obejmuje różnorodne produkty finansowe, takie jak leasing, kredyty konsumenckie, finansowanie akcji i kredyty. Daniel poświęca się świadczeniu usług doradczych najwyższej jakości dla swoich klientów, jest biegły w rozwiązywaniu skomplikowanych wyzwań i zaangażowany w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań.

 

Nasz zespół, odpowiedzialny za support głównego systemu do zarządzania leasingiem, odegrał istotną rolę w osiągnięciu sukcesu jednej z czołowych grup bankowych o globalnym zasięgu.

Dzięki doskonałej komunikacji wewnętrznej oraz sprawnemu wypełnianiu obowiązków, zespół utworzony przez ITDS, składający się z Project Managerów, Analityków Biznesowych, Inżynierów Software Developerów, Inżynierów QA oraz testerów, przyczynił się do skutecznej obsługi systemu Cassiopae (SBS), co stanowiło istotny czynnik w osiągnięciu sukcesu klienta.

Nasz klient, działający w wielu państwach europejskich, zlecił naszym specjalistom zadanie integracji systemu w Hiszpanii, Niemczech oraz Francji. W miarę upływu czasu, nasi eksperci przejęli również rolę wsparcia technicznego oraz Centrum Doskonałości (CoE).

Jednym z kluczowych obszarów klienta była niemiecka branża leasingowa, gdzie nasz zespół odniósł pierwsze sukcesy dzięki zastosowaniu metodologii Scrum. Dzięki imponującej pracy całego teamu, koordynacji obowiązków i szybkiej reakcji na zdarzenia w systemie, tylko w 2023 udało się przeprowadzić 11 sprintów, co stanowiło blisko 400 rozwiązanych ticketów.

Zaopiekowany przez nas system wyróżnił się niezwykłą płynnością i niezawodnością- przez cały rok wskaźnik jego trybu offline wynosił zaledwie kilka godzin, podczas gdy na co dzień w sektorze IT wiele innych systemów notuje znacznie dłuższe przerwy, nawet kilkudniowe. Dodatkowo, aż 80% zgłaszanych do naszego zespołu wiadomości to żądania wsparcia, zaś jedynie 20% to zgłoszone błędy, co świadczy o wysokiej stabilności systemu oraz jakości obsługi.