Maria Janiszewska z tytułem Strong Woman in IT

28 09
2023

Maria Janiszewska z tytułem Strong Woman in IT

Author: ITDS

Z ogromną dumą pragniemy pogratulować Marii Janiszewskiej, Sales Director w ITDS Polska, która została wyróżniona przez Fundację Network Creations tytułem Strong Woman IT! Cieszymy się, że w naszym zespole znalazł się ktoś z tak dużym sukcesem na koncie!

W tegorocznym raporcie Strong Women in IT 2023 – Global Edition twórcy wyróżnili 251 kobiet z różnych krajów świata, które łączy ambicja i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami. Jak podkreślają autorzy zestawienia: Te wyjątkowe kobiety przyczyniają się do międzynarodowych innowacji. Raport podkreśla wyzwania i trendy, które są dla nich najważniejsze. Ciągła zmienność naszego życia, automatyzacja, bezpieczeństwo cyfrowe i zależność od technologii to tylko część tego, z czym nie tylko Silne Kobiety w IT, ale wszyscy z nas mierzą się na co dzień.

Celem Fundacji jest promowanie większej równości, wzajemnego zrozumienia i wsparcia w świecie biznesu, szczególnie w sektorze technologicznym. 

Maria Janiszewska posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze IT. Choć członkiem zespołu ITDS Polska jest od niedawna, aktywnie przyczynia się do ekspansji firmy na kolejne rynki.

Bardzo cieszę się na tego typu inicjatywy, które wspierają silne kobiety w naszej branży. To wspaniałe, że istnieją organizacje i programy, które pomagają kobietom osiągnąć sukces i pokonać przeszkody, z którymi się borykają. Jednakże, marzy mi się świat, w którym każdy, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie czy inny czynnik, będzie miał równe szanse na osiągnięcie sukcesu. Żebyśmy nie musieli tworzyć specjalnych inicjatyw dla wybranej grupy, aby stworzyć równe warunki. Nie będę ukrywać, że moja droga była wyboista i często pod górkę, chociaż nie do końca łączyłabym to z płcią. Jednakże, wiem, że wiele kobiet boryka się z podobnymi wyzwaniami i potrzebuje wsparcia, aby osiągnąć swoje cele. Cieszę się, że ITDS jest organizacją, która mocno wspiera wszystkich pracowników i mogę tutaj realizować się na równych warunkach.  – mówi Maria.